Szczenięta

Oczekujemy szczeniąt w pierwszej połowie kwietnia.


+48 781-168-221    |    zkoloseum.kennel@o2.pl    |    zkoloseum.kennel@gmail.com

Przed wysłaniem zapytania

Zawsze staramy się dowiedzieć jak najwięcej o osobie, która jest zainteresowana szczenięciem z naszej hodowli. Dlatego proszę, napisz kilka słów o sobie. Gdzie mieszkasz, czym się zajmujesz, czy masz doświadczenie z psami (z jakimi), czy masz aktualnie psa (jakiego), dlaczego zdecydowałeś się na charcika włoskiego, czy szukasz psa na wystawy, do hodowli czy po prostu towarzysza do domu? Nie traktujemy poważnie wiadomości, w których jedynym pytaniem jest "ile kosztuje szczenię".

W naszej hodowli można nabyć tylko rodowodowe szczenięta!

Rodowód jest świadectwem pochodzenia psa, daje gwarancję, że szczenię będzie posiadać cechy charakterystyczne dla rasy.

Nie sprzedajemy naszych szczeniąt handlarzom ani do dalszej odsprzedaży. Dla naszych szczeniąt szukamy kochajacych i odpowiedzialnych właścicieli.

Z każdym nowym właścicielem podpisujemy umowę przekazania psa, która jest zabezpieczeniem zarówno dla szczenięcia, hodowcy jak i właściciela.

Ogromną uwagę przywiązujemy do odpowiedniej socjalizacji szczeniąt. Od 3-go do 16-stego dnia życia poddawane są one wczesnej stymulacji neurologicznej, która w pozytywny sposób wpływa na ich rozwój emocjonalny i umysłowy. Szczenięta dorastają w stałym kontakcie z ludźmi i psami, zapraszamy przyjaciół i rodzinę. Szczenięta podróżują samochodem, bawią się w ogrodzie itp.

Nasze szczenięta są pod stałą kontrolą weterynaryjną, są one odrobaczone i zaszczepione stosownie do wieku. Opuszczają nasz dom wraz z: metryką, książeczką zdrowia z udokumentowanymi szczepieniami i odrobaczeniami, wyprawką na pierwsze dni w nowym domu, są one także zachipowane. Nowym właścicielom zawsze chętnie służymy radą i pomocą.


Status:

dostępny/dostępna - oznacza, że szczenię jest na sprzedaż
wstępna rezerwacja - oznacza, że szczenięciem jest już ktoś zainteresowany, jednak nie nastąpiło jeszcze uiszczenie zadatku
rezerwacja - oznacza, że dokonano rezerwacji po wpłacie zadatku
sprzedany/sprzedana - oznacza, że szczenię mieszka z nowymi właścicielami